7/24 Oto Cam Hizmeti

7/24 Oto Cam Hizmeti />

01/02/2019

Bizden

Değerli misafirlerimiz, saygı değer ziyaretçiler,
 internet sitemize hoşgeldiniz!


Türkiye'nin önde gelen araç camı satış ve değiştirme şirketi olarak, cam ihtiyacınızın detaylarını teyit etmek için müşterilerimize güveniyoruz. Emin değilseniz, - sizin isteğiniz üzerine - sigorta şirketi ile, sizin yerinize (eksik evraklarınızı tamamlayarak) irtibata geçebiliriz. Cam ihtiyacınız olduğunu onaylayabilir, sigortalı bir şekilde servis vermek için onay alabilir ve uygun olduğu takdirde ilgili tüm evrakları sizi yormadan göndeririz.

Araç markası, modeli veya yaşı ne olursa olsun herhangi bir cam türünü onarabilir veya değiştirebiliriz.Mümkün olduğunda, var olan ön camınızı yenisiyle değiştirerek onaracağız, böylece hem zamandan, hem de paradan tasarruf edeceğiniz anlamına gelen bir 'cam değişimi hakkı & mini onarım' koşullarını uyguluyoruz. Otocam.gen.tr onarımları Türk Standart Enstitüsü standardına göre gerçekleştirir.

Araç sigortanız tarafından sağlanan bir cam poliçeniz varsa, Otocam.gen.tr, çoğunlukla ÜCRETSİZ olarak bir ön camı onarabilir. Ve sigorta haklarınız dahilinde, herhangi bir hasar kaydı oluşturmadan ön camınıza sahip olabilirsiniz. Yani Otocam sizlere hasarsızlık garantisi veriyor.Sigorta firmanızla aranızda yapılması gereken işi organize ederek ve tüm evrak işlerini sizin yerinize tamamlıyor ve sonuçlandırıyoruz. Bu konuda sizi hiç yormuyoruz!

ISO 9001: 2000 Kalite Güvencesi Sertifikasını Otocam.gen.tr, düzelttiğimiz aracın sahibi olduğunuz sürece tüm işçiliğimizi garanti eder.Otocam.gen.tr, teknisyenler tarafından kullanılmak üzere sürekli olarak en güncel bilgileri, araçları ve eğitim veren markaları tarafından güncel tutmaktadır.

İstanbul bölgesinin tamamına hakim mobil hizmet veren ekibimiz, satış ve satış sonrası vermiş olduğu hizmet anlayışını 7/24 sürdürmektedir. Oto cam fiyatları ve acil servis için hemen bize ulaşabilirsiniz. ☎️  0 212 422 23 00