Oto Cam Servisiyiz.


Otocam.gen.tr Türkiye'nin önde gelen araç camı satış ve değişim servisidir. Her yıl binlerce sürücüye günün 24 saati, haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Mobil eğitimli ekibimize evinizde, işyerinizde veya bulunduğunuz yere göre acil servis talebinde bulunabilirsiniz. Oto cam satış ya da değişim sonrası www.otocam.gen.tr işçiliğinin garanti edildiğini bilerek rahatlayabilirsiniz.

Dahası, Türkiye'nin önde gelen araç camı satış ve değiştirme şirketi olarak, Türkiye'deki büyük sigorta şirketlerinin çoğu ile güçlü ilişkiler içinde anlaşmalıyız. Sizi hiç yormuyor, aracınızın sigorta sürecine bizzat bizler talepte bulunmanızı sağlıyoruz. Servis ekibimiz bu süreçte tüm evrakları hazırlayarak, sizlere yardımcı olacaklardır.

Cam ihtiyacınızın detaylarını teyit etmek için müşterilerimize güveniyoruz. Emin değilseniz, - sizin isteğiniz üzerine - sigorta şirketi ile, sizin yerinize (eksik evraklarınızı tamamlayarak) irtibata geçebiliriz. Cam ihtiyacınız olduğunu onaylayabilir, sigortalı bir şekilde servis vermek için onay alabilir ve uygun olduğu takdirde ilgili tüm evrakları sizi yormadan göndeririz.

Otocam.gen.tr hakkında daha fazla bilgi edinin


Bu bölümde kim olduğumuz, ne yaptığımız ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca, ekibimizin, işçiliğimizin ve müşterilerimizin her birine birinci sınıf müşteri hizmetleri sunma konusundaki taahhüdümüz ile neden gurur duyduğumuzun nedenini keşfedebileceksiniz.

Bir randevu almak isterseniz, çevrimiçi olarak yapabilir veya istediğiniz zaman 0 212 422 23 00 numaralı telefondan otocam.gen.tr müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Araç markası, modeli veya yaşı ne olursa olsun herhangi bir cam türünü onarabilir veya değiştirebiliriz.

Mümkün olduğunda, varolan ön camınızı yenisiyle değiştirerek onaracağız, böylece hem zamandan, hem de paradan tasarruf edeceğiniz anlamına gelen bir 'cam değişimi hakkı & mini onarım' koşullarını uyguluyoruz. Otocam.gen.tr onarımları Türk Standart Enstitüsü standardına göre gerçekleştirir.

Araç sigortanız tarafından sağlanan bir cam poliçeniz varsa, Otocam.gen.tr, çoğunlukla ÜCRETSİZ olarak bir ön camı onarabilir. Ve sigorta haklarınız dahilinde, herhangi bir hasar kaydı oluşturmadan ön camınıza sahip olabilirsiniz. Yani Otocam sizlere hasarsızlık garantisi veriyor.

Sigorta firmanızla aranızda yapılması gereken işi organize ederek ve tüm evrak işlerini sizin yerinize tamamlıyor ve sonuçlandırıyoruz. Bu konuda sizi hiç yormuyoruz!

Otocam.gen.tr'de orijinal ekipman üreticilerinden veya diğer tedarikçilerin üretim standartlarında üretilen, yalnızca orijinal ekipman üreticisi (OEM) standartlarına göre üretilen camlar kullanıyoruz; elimizdeki camı değiştirdiğimizde, orijinal cam parçası kadar iyi olmasını sağlıyoruz.

Otocam.gen.tr her yıl binden fazla sürücüye hizmet ediyor.

Seçtiğiniz yerde, evde, işyerinde ya da nerede olursanız olun acil mobil servis talebinde bulunabilirsiniz. Mobil ekibimiz sizlere yerinde hizmet sağlayacaktır.

Otocam.gen.tr tüm teknisyenlerini Türk kalite standardına göre eğitim almasını sağlar.

ISO 9001: 2000 Kalite Güvencesi Sertifikasını Otocam.gen.tr, düzelttiğimiz aracın sahibi olduğunuz sürece tüm işçiliğimizi garanti eder.

24 saat 0 212 422 23 00 numaralı telefondan haftanın 7 günü iletişime geçebilirsiniz. 

Otocam.gen.tr, teknisyenler tarafından kullanılmak üzere sürekli olarak en güncel bilgileri, araçları ve eğitim veren markaları tarafından güncel tutmaktadır.

İstanbul bölgesinin tamamına hakim mobil hizmet veren ekibimiz, satış ve satış sonrası vermiş olduğu hizmet anlayışını 7/24 sürdürmektedir. Oto cam fiyatları ve acil servis için hemen bize ulaşabilirsiniz.